بخاری گازی فن دار ژاپنی5500

نظر خود را بنویسید / 6997 مشاهدات
شناسه محصول: bg023
قیمت:
1ریال 12،000،000ریال
وزن: 12 Kg
کالا موجود نمی باشد

بخاری گازی بدون دودکش فن دار ژاپنی 5500

ساخت شرکت گاز ژاپن است و در زمینه توزیع گاز طبیعی، زیست‌گاز و مدیریت خطوط لوله انتقال، مخازن نفت و گاز و همچنین تولید برق و لوازم خانگی فعالیت می‌کند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر اوساکا ژاپن قراردارد و محصولات خانگی تولیدی شرکت جهت مصرف داخلی کشور ژاپن تولید می شود.

بخاری گازی برقی ژاپنی با گاز شهری و کپسول (به درخواست مشتری ارسال می شود) کار می کند و برق تنها جهت گردش فن و سنسور های بخاری می باشد بسیار کم مصرف و بی صدا است ،مصرف برق این بخاری حدود 20 وات و مصرف گاز آن تقریبا یک چهارم مصرف بخاری با توان گرما دهی مشابه است.

این بخاری از نظر ایمنی بسیار امن و بی خطر است فاقد دودکش بوده ودارای سنسور منو اکسید کربن ، سنسور دی اکسید کربن و سنسور زلزله می باشد که در صورت واژگونی بخاری جریان گاز قطع شده و بخاری خاموش می شود

با قابلیت تنظیم دما به صورت دیجیتال ، این کالا ساخت ژاپن بوده وجهت مصرف داخلی کشور ژاپن می باشد که پس از ترخیص از بندر چابهار به صورت استوک  و با مناسب ترین قیمت عرضه می گردداین بخاری ها با توان و قدرتهای مختلف عرضه می گردداز توان پایین 5500کیلو کالری که می توان در فضاهای کوچک مانند اتاق خواب یا اتاق پرندگان استفاده نمود تا توان 5000کیلو کالری که می توان برای فضاهای بزرگتر مانند اماکن عمومی ،مساجد و گلخانه ها استفاده نمود.

 درضمن راهنمای فارسی استفاده از بخاری در سایت کالا کار مو جود و قابل دانلود است.

تصویر فوق تصویر کالای موجود می باشد. 

این کالا از نظر فنی کاملا سالم بوده و جهت اطمینان خاطر خریداران دارای 7 روز ضمانت تعویض می باشد و به دلیل اینکه پس از تایید مشتری ارسال می گردد و ممکن است از لحاظ ظاهری دارای خط و خطوط  باشد تنها بابت ایرادات فنی تعویض می گردد.

کالای ارسال شده توسط شرکت های حمل بار بیمه می شود و صدمات ناشی از حمل نادرست کالا به عهده کالاکار نمی باشد و شامل ضمانت تعویض نمی گردد.

 وزن کم و جا به جایی آسان.

 

توجه : تصویر فوق نمونه کالا است. جهت دریافت عکس کالای ارسالی و رنگ های موجود می توانید به شماره های پشتیبانی از طریق تلگرام در خواست خود را اعلام نمائید در غیر اینصورت یکی از رنگ های 

موجود برای شما ارسال خواهد شد.

← مصرف گازشهری

  ← فن قدرتمند و بی صدا

← بسیار کم مصرف

← دارای سنسورگازهای منوکسيد ودی اکسید کربن وکم شدن اکسیژن هوا

← تایمر، نمایشگر دمای محیط و ترموستات دیجیتال با امکان تنظیم دما

← بدون دودکش، بدون دود، بدون آلودگی با راندمان احتراق سوخت 99%

← سنسور حساس به ضربه جهت جلوگیری از آتش سوزی در مواقع واژگون شدن احتمالی

← سیستم عیب یاب اتوماتیک دیجیتال

← توان5500کیلوکالری

 سال ساخت 2014

راهنمای خرید بخاری

نظرات

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

فروشگاه اینترنتی کالاکار

حاضرین در سایت

ما 25 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خبرنامه