مجسمه دکوری طرح گوزن
زیباترین مدل های دکوری تزئینی گوزن می باشد .این مجسمه 20 اینچی دارای طرحی زیبا و خیره کننده ،مناسب برای دکوری ،تزئین ،هدیه و کادو و تزئین منزل مناسب می باشد .
کالا موجود نمی باشد
گرامافون
گرامافون پرکاربردترین دستگاه برای پخش صدای ضبط شده از دهه ی 1870تا دهه ی1980میلادی بود اواخر عصر ناصری به ایران آمد و آنرا در آن زمان دستگاه <<حافظ الصوت >>می نامند .
گرامافون یا فونوگراف وسیله ای است که برای تولید مجدد صداهایی که قبلا روی صفحات ضبط شده اند مورد استفاده قرار می گیرد .
کالا موجود نمی باشد
مجسمه تزیینی طرح برگ آیات قرآن
شکوه و معماری ایران به ویژه در دوران اسلامی به تزیین و آرایش آن بستگی دارد . هنرهای اسلامی از هنرهای تزیینی و کاربردی گرفته تا احداث زیباترین بناهای مذهبی ،قسمت اعظم آن با آیات قرآن مجید به خط کوفی به سبک دوره سلجوقی و خط ثلث تزیین شده و برگ دیده می شود.
کالا موجود نمی باشد
مجسمه تزئینی طرح اسب
زیباترین مدل های دکوری تزئینی اسب می باشد .این مجسمه 22 اینچی دارای طرحی زیبا و خیره کننده ،مناسب برای دکوری ،تزئین ،هدیه و کادو و تزئین منزل مناسب می باشد .
کالا موجود نمی باشد
گلدان
قرار دادن گلدان در خانه یکی از بهترین و ارزانترین راه ها برای افزودن تازگی و جذابیت به دکوراسیون است .در هر خانه ای یک گلدان تزئینی و دکوری کوچک برای زیباتر شدن دکوراسیون و چیدمان داخلی منزل به چشم می خورد .
کالا موجود نمی باشد
مجسمه تزئینی طرح دلفین
این مجسمه 24اینچ 60سانتی دارای طرحی زیبا و خیره کننده می باشد . یک رومیزی بسیار زیبا و رمانتیک است. مناسب برای دکوری ،تزئین،هدیه و کادو تزئین منزل مناسب می باشد.
کالا موجود نمی باشد
تابلو چوب برجسته طرح اسب
به طور کلی تابلوهای معرق به سه دسته زمینه رنگ ،زمینه چوب و برجسته تقسیم می شوند که هر کدام از نظر کاری تفاوت هایی با دیگری داشته است.
کالا موجود نمی باشد
چهار پایه چوبی کودک طرح سنتی
مناسب جهت دکوراسیون چوبی منزل و وسیله ای مناسب برای کودکان می باشد .
کالا موجود نمی باشد
بشقاب مسی میناکاری طرح سنتی
بشقاب مسی مینا کاری شده طرح سنتی بسیار شیک و زیبا از جنس مس و مقاوم و با کیفیت بالا قابل شستشو و مناسب برای دکوراسیون یا نصب بر روی دیوار می باشد.
کالا موجود نمی باشد
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

فروشگاه اینترنتی کالاکار

حاضرین در سایت

ما 106 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خبرنامه